COMPONENŢA NOMINALĂ A CATEDRELOR METODICE PE ARII CURRICULARE - AN ŞCOLAR 2021– 2022

Aria
Curriculara
Catedra/
Disciplina
ŞEF
CATEDRĂ
NUME/PRENUME GRAD
DIDACTIC
STATUTUL OBS
Limba si comunicare Limba
româna
PINTILIE CAMELIA PINTILIE CAMELIA I TITULAR
ANDRONIC LĂCRĂMIOARA I TITULAR
SMOLEI MARIANA I TITULAR
RUSU FLORENTINA DEF. SUPLINITOR
Limba moderna – engleză PARASCHIV MIOARA PARASCHIV MIOARA I TITULAR
CONSTANTIN ADINA I TITULAR
MOCANU EUGENIA MARIA I TITULAR
Limba moderna – franceză PAVEL VIOLETA I TITULAR
Matematica si stiinte Matematică RADU
LIVIU
RADU LIVIU I TITULAR
ENICĂ FELICIA VIOLETA I TITULAR
LAZAR MARIAN I TITULAR
Fizică TOMA GEORGETA TATU VIORICA I PENSIONAR
Chimie TOMA GEORGETA I TITULAR
Biologie IFTIMIE ȘTEFANIA DEF. SUPLINITOR
 RADU ADINA  DR.  DETAȘATĂ
Om si societate Istorie PAVEL VIOLETA PAVEL FANI- VALENTIN I DIRECTOR
PAVEL VIOLETA II TITULAR
Geografie COSTEA LILIANA I TITULAR
COSTACHE MARIANA GABI II SUPLINITOR
Socio -umane BÂLEA DANIELA I TITULAR
LUCAN ALBUMIȚA I PESIONAR
SANDA MĂDĂLINA GEORGIANA DEF TITULAR
Religie STRAT IONEL I TITULAR
NUCA  NICOLAE II TITULAR
Ed. Fizică LAZĂR ALEXANDRA DEB. SUPLINITOR
ŞAPERA STERE I PENSIONAR
Economic Economic BÂLEA DANIELA BÂLEA DANIELA I TITULAR
POGURSCHI MIHAELA II TITULAR
LUNGU MIHAELA I TITULAR
IORDACHE LAURA-CRISTINA I TITULAR
STEPAN ELENA II TITULAR
PURCHEREA  LAURENŢA-LILI II TITULAR  
GHEMIŞI LUCIANA DEF TITULAR  
POPA ALINA DEB. TITULAR
SILAI DANIELA DEB. SUPLINITOR
GRIGORAȘ LOREDANA II TITULAR
TIC ANDRONIC DANIEL I TITULAR
Turism şi alimentaţie MOCANU CAMELIA DOMNICA MOCANU CAMELIA DOMNICA I DIR. ADJ.
ŞERBAN LAURA-AURELIA I TITULAR
IFRIM FLORENTINA I TITULAR
TUDOR NELA I TITULAR
JELESCU FĂNICĂ DR TITULAR CM suspendat
CALINOV NADIA ms.instructor I TITULAR
PAVLOV DORINA prof. instruire practica I TITULAR
CHESARU NICOLETA ms.instructor I TITULAR
SAVENCU ADINA institutor instruire practica I TITULAR
CONSILIERE SI ORIENTARE PURCHEREA LAURENȚA SMOLEI MARIANA IX A
PURCHEREA LAURENȚA- LILI IX B
PARASCHIV MIOARA IX C
ENICĂ FELICIA VIOLETA IX D
TOMA GEORGETA IX E
ANDRONIC LĂCRĂMIOARA X A
PINTILIE CAMELIA X B
PAVEL VIOLETA X C
IFRIM FLORENTINA X D
ANDRONIC DANIEL X E
GRIGORAȘ LOREDANA X F
RADU LIVIU XI A
CONSTANTIN ADINA XI B
ȘERBAN LAURA-AURELIA XI C
LAZĂR MARIAN XI D
MOCANU MARIA  XI  E
POGURSCHI MIHAELA XII A
BÂLEA DANIELA XII B
COSTEA LILIANA XII C
LUNGU MIHAELA XII D
STEPAN ELENA XII E
SAVENCU ADINA IX A SC. PROF.
 PAVLOV DORINA  X A  SC. PROF.
TUDOR NELA XI A SC. PROF.
CHESARU NICOLETA XI B SC. PROF.
Close Menu