Descrierea firmei

Cont IBAN lei:  RO36ROCT1110231210001382

E-mail: fetntevents@yahoo.com

www.facebook.com/tntevents

Obiectul de activitate al firmei îl constituie organizarea de evenimente: aniversări, concerte, conferințe, evenimente sportive, nunți, botezuri etc. (cod CAEN 7490: alte activitați profesionale, științifice si tehnice)

Viziunea firmei noastre este să fim numarul I pentru fiecare client care își dorește servicii cu cel mai bun raport calitate/preț

Misiunea firmei TNT EVENTS este aceea de a oferi clienților o gamă completă de servicii de calitate pentru a transforma orice eveniment obișnuit într-unul spectaculos.

Scurt istoric

Firma a fost infiintata în anul 2011 de catre elevii clasei a XI-a  C, sub coordonarea prof.  Iordache Laura Cristina.

În prezent FE  TNT EVENTS  SRL este preluată de elevii clasei a XII-a B, ambițioși, entuziaști și dornici de a-și pune calitațile în practică.

Prezentare FE TNT EVENTS SRL